O firmie

Panorama Sp. z o.o. została powołana w kwietniu 2004r, celem prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług związanych z wynajmem własnych nieruchomości.

Misją firmy Panorama Sp. z o.o. jest dążenie do zaspokojenia potrzeb Klientów w zakresie zróżnicowanej oferty najmu powierzchni biurowo-handlowo-użytkowych o wysokim standardzie, przy zachowaniu atrakcyjności cenowej.

W sierpniu 2004r. Spółka Panorama zakupiła budynek handlowo-usługowo-biurowy znajdujący się w Gliwicach przy ulicy Jagiellońskiej 4.

W latach 2007 do 2008 budynek został gruntownie wyremontowany co w sposób znaczący podniosło jego standard na zewnątrz jak i wewnątrz.

Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Centrum Gliwic w przyległości do Placu Piastów, pomiędzy ulicami Dworcową i Częstochowską. Lokalizacja ta zapewnia wygodny i łatwy dojazd do wszystkich dzielnic i punktów strategicznych Gliwic m.in. poprzez sąsiedztwo budynku względem najważniejszych węzłów komunikacyjnych (dworzec autobusowy, dworzec PKP i PKS).

author Copyright © Panorama Sp. z o.o. 2021